Nu är det dags för tävling igen! Den här gången är det en trevligt LED-TV från LG som står på spel. Vi åkte ut och hälsade på LG och lät dem visa TV:n för oss och jag måste säga att jag blev riktigt sugen!
Läs mer om TV:n här.
www.lge.com
Så hur tävlar man? Varje dag under den här veckan kommer vi att publicera en bokstav som tillsammans bildar en kod. Sista bokstaven i koden kommer att publiceras här på Feber på fredag mellan 15.00 och 16.00 och den som då först kommenterar det rätta kodordet i det inlägget vinner TV:n.
Torsdagens bokstav är Z
Det gäller alltså för dig att besöka oss en gång varje dag för att kunna vinna. Vinnaren publiceras här på Feber.se på fredag den 29:e januari 2010. Eventuell vinstskatt betalas av vinnaren. Vinnaren måste vara bosatt i Sverige. Febers beslut om vem vinnaren blir kan inte överklagas.
Lycka till!