Att inspireras av formgivningen i den tecknade Transformers-serien från 80-talet när man designar mittkonsoll är ett större no-no.
av Tiny, fredag 10 oktober 2008 kl 16:57
Men herrigud vad ni klagar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Det är det enda som görs här när det görs inlägg, Suck!!
av James Holm, fredag 10 oktober 2008 kl 18:46
James Fotograf,
Men kolla på mittkonsollen då – gillar du den?
av Tiny, fredag 10 oktober 2008 kl 21:10
Personligen tycker jag inte lambo är särskilt smakfulla på något sätt, så jag tycker designen är ganska skoj. Jag gillar på något sätt att lambo är en nagel i ögat på den stilmedvetne, överdrivna skrikiga åbäken som kräver uppmärksamhet. Inte bilen för massorna men skoj att det finns åtminstone.
av Benke, fredag 10 oktober 2008 kl 21:40
Tiny -> Jag skrev inlägget för att jag tycker att det överlag är för mycket gnälliga typer på denna sidan som för det mesta skriver negativa inlägg om det mesta. Och det tycker jag personligen är skit trist. Visst man behöver inte tycka om allt men det har blivit för mycket trista inlägg här och droppen tycker jag var inläggen som gjorts angående STACC videon som Anders Bäckamn gjort. Cool video som överträffar det mesta jag sett på länge producerat i Svea på så kort tid som den var gjord. Och så är det enda folk skiver massa klaga, klaga, klaga inlägg. Kolla själv så förstår du nog vad jag menar.
Och nej jag tycker inte Lambos överlag är speciellt vackra precis som Benke säger. För vem fan tycket Countachen var vacker när den kom.. den var dock sjukt tuff, kanske det tuffaste som gjorts inom bildesign!
av James Holm, lördag 11 oktober 2008 kl 01:36
James Holm: Countach är bland det snyggaste ever! Den borde inte vara det, kantig och jävlig som den är...men den är det!
av LucasKrown, lördag 11 oktober 2008 kl 03:09
LucasKrown -> Jag anser nog personligen inte att Countachen är det snyggaste ever som du skriver, dock det tuffaste ever helt klart. Enligt min mening tycker jag man kan säga att bilar är om man nu talar i positiv bemärkelse. Tuffa, snygga och sen vackra. Här har du min lista på bilara under dom tre kategorierna.
+
Per månad
39 kr
Betala löpande per månad. Ingen bindningstid.
Starta prenumeration
Per år
299 kr
Enklast och billigast, bara 25 kronor i månaden. Betala löpande per år. Ingen bindningstid.
Prova 14 dagar gratis innan du bestämmer dig.
Starta gratis provperiod
Engångsköp
349 kr
Slipp återkommande betalningar, betala ett år i taget. Betala med kort eller Swish.
Köp utan prenumeration