Once you go ratt you never go back – spelar du racingspel på PC eller Playstation är du skyldig dig själv en bra racingratt!
Spelkonsol eller UltraHD Blu-ray-spelare? Med Xbox One S behöver du inte välja och du får tokfeta Forza Horizon 3 och expansionen Hot Wheels på köpet!
Har du en bättre hälft som klagar på den klumpiga TV:n? Med en högupplöst 4K-TV från Samsung får du både vacker bild och en snygg möbel (nåja, så snyggt det blir iaf!)
Dammsuga är helt ärligt ingen höjdare men med Electrolux Ultrasilencer kan du åtminstone skydda dina teknikprylar på ett tyst och effektivt sätt!
Om du är riktigt smart (lat) kan du annars testa en prisvärd robotdammsugare som gör jobbet åt dig!
Superslimmade Asus Flipbook är både dator och surfplatta i ett och passar perfekt både för uppsatsskrivande som att sträcktitta TV-serier på pendeltåget.
Du kan använda Samsungs välvda 55-tums QLED-TV för att njuta av 4K-filmer i vardagsrummet. Men med låg inputlag och HDR-stöd kan du trumfa polarna och använda den som en gigantisk gamingskärm.
SSD-lagring kan man nog aldrig få för mycket av, det är inget vi råkat ut för i alla fall. Här är en av de mest prisvärda enheterna på marknaden till rekordlåg prislapp!
Vill du få något att fylla din SSD med och kanske samtidigt ha något att se fram emot i påskhelgen har vi även kapat priset på Call of Duty (COD) – Infinite Warfare Legacy Edition som väger in på 130GB spelkärlek!