E3
Häng med på Ubisofts E3-fest 22:00!
Watch Dogs Legion, Ghost Recon Breakpoint och annat!
Försök igen

Givetvis är Ubisoft på E3 och planerar i vanlig ordning att köra en ordentlig presskonferens. Äventyret kommer starta 22:00 och då kommer Yves Guillemont och gänget leverera ett gäng nya titlar och spelrelaterade nyheter.
Vad som kommer visas under showen är oklart, men Ubisoft har tidigare hintat om att nya Watch Dogs Legion kommer presenterat och sedan lär vi få se en hel del om Ghost Recon Breakpoint som gänget visade upp för några veckor sedan. Sedan kommer gänget definitivt snacka om den förvånansvärt populära spelserien Just Dance samt kanske lite Rainbow Six och For Honor.
Några spel som det inte kommer snackas om är Beyond Good and Evil 2 som i stället visas upp under separata liveströmmar. Assassin's Creed kommer som känt ta ett break i år, men möjligtvis kommer Ubisoft presentera nytt material till Odyssey som håller oss underhållna ett år till.